MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

2168645
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
130
875
2778
14987
2168645

Kdo je připojen

We have 105 guests and no members online

     22.června pořádá náš klub v Modelparku modelářský Letecký den, na který zveme všechny příznivce modelářů. V bohatém programu mohou diváci shlédnout ukázky akrobacií modelů všech kategorií včetně proudových modelů. Jedinečná příležitost, jak dobře prožít víkend a tak věřím, že pozvete i své kamarády, kteří na náš web zatím nechodí a nemají tak možnost se to dozvědět. Všechny informace jsou na přiloženém plakátu.

11.6.2024   Karel Jeřábek

 V pátek 7. června pořádala obec Modlany Dětský den, na kterém jsme dělali vystoupení na místním fotbalovém hřišti. Svůj úkol jsme splnili díky obvyklé sestavě členů klubu, kteří na tyto akce jsou ochotni přijít, něco vystavit a případně zalétat. Předvedli jsme několik modelů v letu, ale největší atrakcí bylo házení bonbónů z letícího modelu Pavla Nissera, který startoval asi 8x a v náročném terénu výborně přistával. Všem účinkujícím patří dík za účast a předvedení modelů. Přikládám několik fotek z akce.

10.6.2024  Karel Jeřábek

Read more...

Kdo sleduje náš web delší dobu, tak už to ví, ale je dobré se s tím seznámit, abychom nebyli překvapeni, jako Němečtí modeláři, kteří tráví dovolenou v Modelparku, když do areálu přiletí helikoptéra s parašutisty.

      První z akcí byla už v únoru zkouška nové techniky, kterou dostali Modlanští hasiči . Šlo o 2 vozidla. Jedno doprovodné a druhé s moderní stříkací technikou, kterou si právě hasiči přijeli vyzkoušet do Modelparku. Vše fungovalo perfektně, jak můžete vidět na snímcích Pavla Šterna.

Read more...