MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

2029896
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
297
386
2488
3755
2029896

Kdo je připojen

We have 7 guests and no members online

    Sotva utichly motory tryskáčů a už připravujeme další akci nejen s tryskáči, ale i s jinými druhy modelů. Jde o mezinárodní akci, proto i ten název v úvodu plakátu níže. Veškeré nutné informace jsou na plakátě, který je hlavním propagačním materiálem. Další zdroj jak obeznámit širokou veřejnost o naší akci můžete právě vy, kteří jste se dočetli až sem. Přepošlete zprávu svým známým, kteří budou určitě rádi za informaci. Všichni se potom sejdeme v Modelparku. Toto je upoutávka, abyste si zajistili volný termín dopředu.

  7.6.2023   Karel Jeřábek

   Celý měsíc bylo větrné a chladné počasí, ale na naší akci to vyšlo. Sice trochu foukalo, ale většině pilotů to nevadilo k tomu, aby předvedli svých 35 modelů. Slunečné počasí přilákalo i několik stovek spokojených diváků. Nechci vyzdvihovat některé piloty, ale nejvíce startů předváděli zahraniční účastníci ze Slovenska a Německa, zvláště s větroni poháněnými turbínou, jejichž ukázky byly světové. Byla to podařená akce, ze které si můžete prohlédnout fotky na :rajče/columbia88. Lze si je i stáhnout pro svoji potřebu.

  29.května 2023   Karel Jeřábek

      Jarní "Polétání s jety" už je v sobotu za týden, ale Němečtí piloti, kteří se budou rovněž předvádět, přijeli už ve středu , aby si tady 10 dnů v klidu polétali a užívali dovolené v Modelparku. Počasí jim přeje a i když už několik dnů stále fouká, oni svoje jety prohánějí po nebi. Modelů měli jen pár na stojánce, ale další mají ještě složené, jak můžete vidět na obrázcích. Udělal jsem jen pár obrázků, když jsem byl navečer v Modelparku, tak se podívejte .

  20.5. 2023   Karel Jeřábek

Read more...