MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

1907193
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
155
499
1218
14713
1907193

Kdo je připojen

We have 15 guests and no members online

            Tak jako každý rok začínáme setkáním v Modelparku. Tentokrát se na přání některých členů budeme scházet až do 14 hodiny, kdy uděláme společnou fotku. Sníh na letišti nebude a tak pro některé členy bude překvapení na cestě už při příjezdu do Modelparku..Bude nás více než v loňském roce?

   13.12.2022   Karel Jeřábek

      

        Tak jsme skončili v sobotu s plánovanými akcemi klubu Drakiádou a tak je dobré si udělat soutěž pro radost. Příležitost je pro každého modeláře, který se bude chtít zúčastnit. Nezáleží s jakým modelem přijdete, jen musíte dodržet jednoduchá pravidla

       Soutěžíme v Modelparku o nejpřesnější přistání na bod, součtem z 10 startů. Startuje se 4 - 3 - 3 starty za sebou. (zkracuje se tím čas běhání na startoviště). Jde jen o start a přistání. Motorový let může být dlouhý jak uváží soutěžící, nesmí motor znovu spustit a přistává se s vypnutým motorem. Větroně lze jen hodit, nebo startovat gumicukem.

Za každý 1 cm je jeden bod a měří se do vzdálenosti od středu 10 metrů, t.j. 1000 bodů. Při větší vzdálenosti je to vždy 1000 bodů. Soutěžící s nejmenším počtem bodů z 10 startů, je vítězem.

      Vítěz obdrží na chvíli putovní pohár, aby se s ním mohl vyfotit a opět jej odevzdá do klubovny. Do další soutěže bude jeho jméno vytištěno na pohár. Ostatní soutěžící obdrží DIPLOMEK a Rukypotřes.

     PS: přineste si špekáčky, po akci bude opékání na obvyklém ohništi v Modelparku.

      Soutěž pro radost Létáme na bod se uskuteční v sobotu 15.října ve 13 hodin.

Read more...

    Jak můžete vidět na obrázku níže, bude se v OLYMPII v Teplicích konat výstava modelů letadel. Není to obyčejná výstava, ale výstava našich modelů. Ano, modely zde bude vystavovat náš klub SEVERKA Modelpark Suché. Na obrázku vidíte jeden z poutačů, které jsou po celém dalekém okolí k přilákání diváků a samozřejmě i kupujících v Olympii. Je to oboustranný zájem a tak věříme, že výstavu navštíví hodně modelářů i z dalekého okolí. Výstavu jsme instalovali 4.října a od 5. do 25. října se mohou návštěvníci Olympie kochat pohledy na krásné modely.

  5.října 2022  Karel Jeřábek