MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

2168751
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
236
875
2884
15093
2168751

Kdo je připojen

We have 21 guests and no members online

 

      Tak se to konečně povedlo. Poslední tuto soutěž jsme měli v dubnu a od té doby nebylo vhodné počasí k uskutečnění soutěže . V létě velká vedra a stále vítr a tak zbýval podzim. Už v září jsem to svolával - pršelo, začátkem října také a tak napotřetí to vyšlo, i když s odřenými zády. Měli jsme mít soutěž v sobotu, ale pro stálý déšť jsme to svolali na neděli.

     Už když jsem přijížděl na letiště, byl jsem mile překvapen účastí. Nejen proto, že se nás přihlásilo do soutěže 10, ale i proto, že se přijeli na letiště podívat i další členové klubu. K tomu by měla tato soutěž také sloužit - k setkání s ostatními členy klubu a pokecání o všem možném.

     Soutěž jsme začali až ve 14,30 hodin a měli jsme co dělat, abychom to stačili odlétat a vyhodnotit. než bude tma. Soutěže se zúčastnili i ti nejlepší naši kluboví reprezentanti a tak bylo možné sledovat taktiku jejich létání se špičkovými modely. Na obrázcích můžete vidět všechny účastníky s jejich modely. Kromě speciálů na tuto kategorii jsem měl vyjímku já se školním modelem ( odešlo mi servo na Tilii) a mladý Jirka Tůma, který startoval s modelem ptáka z polystyrenu. Start mu prováděl otec vyhozením do výšky asi 15 metrů.

    Byla to pěkná soutěž a podle předpokladů byli v popředí ti nejlepší. Na 3 místě byl Jarda Imiolek, na 2. místě Jiří Tůma senior a vítězem se stal Jiří Mihulka z ústeckého klubu, jinak Mistr ČR v této kategorii.

   Domů jsme odjížděli už za tmy, ale spokojeni se setkáním. Více fotek než je zde můžete vidět také na : rajče/columbia88

    31.10.2023    Karel Jeřábek

Read more...

     V sobotu 10. června se uskutečnilo v Děčíně Mistrovství ČR v halových házedlech, kterého se zúčastnili i naši členové klubu. V těžké konkurenci získal Jiří Tůma titul Mistr ČR. Na 2. místě byl Jiří Mihulka z ústeckého klubu a na 10. místě skončil Zděnek Barsa, který mi poslal tyto fotografie.   GRATULUJEME !!

 10.6.2023   Karel Jeřábek

                                                         Jiří Tůma s házedlem

Read more...

        Jak jste poznali z pozvánek, měli jsme v průběhu odpoledne 30. dubna dvě akce najednou. Nejdříve jsme soutěžili o putovní pohár v soutěži na bod a potom jsme počítali se spálením nějaké čarodějnice.

      Přestože teplota byla asi +13 stupňů, foukal nepříjemný vítr asi 4 m/sec. s velkými poryvy, což dělalo při přistání velké problémy. Soutěže se zúčastnilo 8 soutěžících, to je takový průměr za poslední roky. Zvítězil Jarda Imiolek 1852 bodů, 2. Polášek E. 3803 b., 3. Štern P., 4. Barsa Z. 5935 b., 5. Jeřábek K. 7606 b., 6. Šubrt Z., 7694 b., 7.Vlk z. 9316 b., 8. Vyskočil S. 10000 b.

    Byla to první soutěž v tomto roce a ještě ve svátek, takže věřím, že příště bude větší účast. Soutěž zopakujeme co nejdříve !!!

       Čarodějnici nikdo nepřinesl ani nepřivedl a tak zbylo jediné a to je opékání buřtů po zdařilé soutěži.

      Omlouvám se, ale jsou nějaké problémy s webem a tak jsem dal pár fotek na : rajče.cz/columbia88, kde si je můžete prohlédnout a případně stáhnout.

  3.5.2023   Karel Jeřábek

Read more...