MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

2147248
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
379
1489
3151
24400
2147248

Kdo je připojen

We have 18 guests and no members online

           Jako každý rok, tak i letos proběhly v Modlanech u hřiště Modlanské slavnosti, které jsou organizovány nejen pro samotné Modlany, ale i jejich přidružené obce a široké okolí. Při této příležitosti se zde prezentují všechny místní společenské organizace a řemeslníci. 

     Náš klub je součástí dění v obci a tak máme možnost se dobře prezentovat. Škoda, že většina členů klubu toho vůbec nevyužívá, ať jen vystavením modelu nebo jeho předvedení. Zůstává stále stejná skupinka a tak jsme se sešli v sestavě: Jarda  Štěrba, Pavel Štern, Zděnek Šubrt, Zděnek Barsa, Ervín Poláček, Slávek Jeníček, František Voráček a já. Vystavili jsme pár modelů a zodpověděli řadu dotazů od malých i velkých diváků. Předvedli jsme ukázky s motorovými modely, helikoptérou i starty raket. Naše vystoupení se líbilo. Pár obrázků z akce je níže. Více fotek je na webu Modlan.

                 Stejná akce proběhne v obci Suché, kam nás zvou, viz pozvánka na konci příspěvku. Každý člen klubu se může zúčastnit, o občerstvení je postaráno pořadateli.

   28.8.2023   Karel Jeřábek