MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

1414669
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
572
490
1062
2090
1414669

Kdo je připojen

We have 14 guests and no members online

                 V sobotu, kdy se soutěžící doslova pekli na sluníčku a zakrývali svoje modely (viz snímek), odlétala se plánovaná část povinných sestav bez problémů,  včetně podvečerního freestailu. Nedělní ráno už bylo chladnější, ale teploty při vykouknutí slunce z mraků se stejně blížily ke třicítce. V dopoledních hodinách a ještě do 13 hodin se odlétaly tajné sestavy. Druhé kolo freestailu, které se létá na hudbu následovalo potom a posledních 12 závodníků, tak uzavíralo celou soutěž. Mohli jsme vidět vrcholné akrobacie nejlepších závodníků z celé Evropy. Tato soutěž u nás byla pro letošní rok jediná, vzhledem všem omezením k vůli epidemii.

          Na závěr pořadatelé udělali slavnostní vyhlášení výsledků ve všech kategoriích s předáním cen a upomínkových předmětů.

          Udělal jsem opět pár snímků i přes slunečné peklo a tak si je prohlédněte. Fotky za kolíčky jsou seřazené podle pořadí kolíčků.

      2.8.2020   Karel Jeřábek.

Read more...

               Už druhý den probíhaly soutěžní lety - povinné sestavy pro všechny soutěžící. Rozhodčí na tom byli nejhůře, protože v tom vedru 33 stupňů, stále sledovali modely ve vzduchu proti slunci. V sobotu už se budou létat semifinálové lety a tajné sestavy což pro normálního diváka bude mnohem zajímavější a věříme, že jich přijde co nejvíce i když slunce bude opět pálit. Občerstvení je v areálu i parkování. Na obrázcích níže můžete vidět pár zajímavých modelů před startem i uschované před sluncem.

     31.7.2020    Karel Jeřábek

Read more...

                  

               

                 

Po třech letech se k nám do Modelparku vrací vrcholná soutěž akrobatických modelů letadel. Tu poslední sledovaly stovky diváků a všem se létání velice líbilo, zvláště v sobotu a v neděli, kdy se létaly finálové lety. Na plakátě níže, můžete vidět program a rozpis podle jednotlivých kategorií. Věříme, že se přijedete podívat na překrásné modely o rozpětí okolo 3 metrů a na umění pilotů při létání povinných sestav a freestyle. Parkuje se přímo v areálu Modelparku. Jaké modely uvidíte, se podívejte níže na obrázcích.

      23.7.2020   Karel Jeřábek

Read more...