MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

1659299
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
496
671
1167
15555
1659299

Kdo je připojen

We have 4 guests and no members online

       Poslední plánovanou akcí v tomto roce byla soutěž elektrovětroňů kategorie RCEV, kterou jsme pořádali v sobotu. Vyšlo nám počasí tak, jako předešlé Dva víkendy. Sice ráno bylo chladněji, ale nakonec bylo polojasno a hezky. Vítr téměř nefoukal a chvílemi se soutěžící rozhodovli, kterým směrem startovat. Termiky a i klesáků bylo dost a tak kdo uměl, ten vyhrál.

          Pořadatelsky se na akci podílel hlavně Ruda Rada a výsledky zpracovával Martin Tintěra. Kontrolní měření prováděli Zdeněk Barza a Miloš Soukup. Jinak vše probíhalo samoměřením a bylo bez připomínek. Všem patří poděkování za organizaci.

         Byla to pěkná soutěž a všichni se sešli na opékání buřtů, kde probrali otázky zajímající všechny přítomné !!! Více o soutěži bude jistě na "Stoupáku.cz". 

       V příloze jsou fotky z akce, včetně výsledků. Více fotek je na - columbia88,rajče.cz

   17.10.   Karel Jeřábek          

Read more...

       

          Jak víte z našich předchozích příspěvků, pořádali jsme 2 velké akce tj, Polétání s jety a Drakiádu. Obecní úřad v Modlanech nechal natočit z těchto akcí videa, které si můžete prohlédnout na jejich stránkách -www modlany.cz. Prohlédněte si jejich pěkné stránky a vraťte se na titulní stánku, kde kliknete vpravo na f a videa jsou k prohlédnutí.

13.10.2012   Karel Jeřábek

                          V sobotu pořádáme poslední akci a to soutěž elektrovětroňů, na kterou zveme všechny piloty těchto modelů a i diváky, ke shlédnutí zajímavé soutěže větroňů. Níže jsou propozice celé akce.

    13.10.  Karel Jeřábek.

Read more...