MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

1478668
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
110
581
1132
691
1478668

Kdo je připojen

We have 12 guests and no members online

 

                   Ještě jednou se vracím k této reklamě na knihu z modelářského prostředí, kde si můžete s Honzou Kohoutem prožít soutěžení s modely F3J a nejen s nimi. Celá řada z nás se zúčastnila i soutěží, které popisuje a tak se dá i zavzpomínat na pěkné chvíle na letištích.

        1.12.2020   Karel jeřábek 

   

                                                            

              Mistrovství světa combatů v roce 2018 pokračovalo v pátek a zakončeno bylo v sobotu finálovými lety všech kategorií. I když se zdají fotografie téměř stejné, napětí při finálových letech by se dalo krájet, jak to vypadalo mezi soutěžícími! Vyhlášení Mistrů světa jen ukončilo krásný týden modelářského napětí v pěkném prostředí Modelparku. Setkání se modelářům moc líbilo a věřím, že se sem ještě vrátí.

            29.11.2020   Karel Jeřábek

        

Read more...

                  Každé Mistrovství světa má své kouzlo. Nejde jen o přehlídku všech možných typů letadel, ale o dění kolem vlastní soutěže. Sledovat souboje pilotů s modely v plné rychlosti, kdy si usekávají stuhu je napínavé a zaujme každého, kdo se přišel do Modelparku podívat. Nejen souboje, ale i ruch, který panuje mezi stanovišti, stanech, kde se opravuje a nebo také jen sleduje  okolí a má veget! Vše to je na dalších snímcích udělaných ve čtvrtek, v týdnu MS.

     26.11.2020   Karel Jeřábek

 

Read more...