MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

 

                                      Pozvánka na Drakiádu

Parkování v areálu Modelparku

      26.9.2019   Karel Jeřábek

                              Již tuto sobotu se sjedou do Modelparku piloti jetů se svými nádhernými modely. V průběhu celého dne budete moci sledovat ukázky pilotáže a po poledni budete mít možnost si modely prohlédnout zblízka na rozjezdové asfaltové ploše. Parkování je přímo v areálu Modelparku, stejně jako občerstvení. S celou rodinou zde můžete strávit pěkný víkend. Těšíme se na Vás.                                  

 

 

                                         

             Jaké modely tam budou? Sjeďte až dolů a prohlédněte si Velké modely 3,4,5.

     25.9.2019   Karel Jeřábek

                                                      POZOR , UŽ TUTO SOBOTU !!! 

 

                        

             Jako každý rok, tak i letos máme v plánu uspořádat tuto akci. Už její název a dovětek dávají tušit o co jde. Každý modelář má možnost přijít do Modelparku a zalétat si nejen pro své potěšení, ale i předvést něco svým kolegům a divákům. Je jedno zda má na letadle elektromotor nebo turbínu. Může předvést automobil, možná i loď, ale i vystavit Plastikové modely.

           Navíc je tu ten dovětek - BURZA. Takže předvedený model můžete nabídnout k prodeji. Máte - li doma hromadu už pro vás nepotřebných modelářských potřeb, tak tady se jich můžete za mrzký peníz zbavit a jiným to pomůže. Prohledejte šuplíky a nabídněte co je volné.

          Tato akce vznikla proto, aby všichni členové klubu měli možnost si přijít zablbnout s modely do Modelparku a potkat zde i ty, které nevidí celý rok!!! Proto dejte všechny překážky stranou, ať se nemusíte vymlouvat, že musíte něco před zimou dodělat, že máte moc práce a podobně. Přijďte, ať je nás více než na Nový rok.

Read more...