MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

 

                    Včera oslavil svoji osmdesátku náš člen klubu František Vondrášek. Přejeme mu do dalších let hlavně hodně zdraví, spokojenosti a mnoho startů s dobrým přistáním.

                 21.4.2021         Rada klubu Severka.

                               Jak jsem již nedávno informoval, tak máme další znak klubu. Nyní už jsou hotové samolepky v  6 barvách na průhledném podkladě. Velikost je 6, 7,5 a 9 cm na šířku. Členové klubu, kteří si je objednali, si je mohou vyzvednout u Karla Pecky na letišti. Zájemci z veřejnosti si je mohou rovněž koupit, protože i s tím jsme počítali, že sběratelé mohou mít i o naše samolepky zájem.

25.6.2019 Karel Jeřábek

                           

 

                             

          Ahoj příznivci našeho webu. Na přidaném obrázku je nový znak našeho klubu. Samolepka je v barevném provedení na průhledné folii ve dvou velikostech 6 a 9 centimetrů. Cena bude pravděpodobně 8,-Kč. Máte-li zájem o tento obtisk můžete si jej objednat a později vyzvednout u Karla Pecky na letišti v Modelparku. Objednávky přijímá buď přímo na letišti do konce Velikonoc, nebo emailem : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

    11.4.2019  Karel Jeřábek        

                                    

Read more...