MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

        V roce 2018 jsme Letecký den nepořádali, protože hlavní akcí bylo Mistrovství světa combatů.

A tak v roce 2019 to byl zatím náš poslední Letecký den a opět se vydařil. Snímky, které jsou níže, jsou z pátečního odpoledne a večera, kdy se sjížděli piloti a zkoušeli své stroje, nebo si jen tak zalétali. Byl krásný letní den s teplotami přes den 32 stupňů. Obrázky ze soboty dám příště.

     15.3.2020   Karel Jeřábek

 

 

Read more...

                     Byl to jeden z nejhezčích Leteckých dnů už proto, že se tu sešlo největší množství obřích modelů z celé republiky a Německa. Byla to přehlídka všech možných kategorií a i množství diváků si přišlo na své. Znovu byla předvedena bitva z II. svět. války modeláři z Rakovníka a samostatnou skupinou tu byla i parta větr.oňářů se všemi obřími modely.Bylo toho hodně pěkného a tak je dnes i fotek více.

      10.3.2020  Karel Jeřábek

     

Read more...

       Letecký den v tomto roce byl nádherný. Pilotů s pěknými velkými modely bylo hodně a premiéru zde měl i největší model Albatrosu L 39 V. Zdeňka Hůlky. Diváci, kterých bylo přes tisíc měli možnost si vše prohlédnout a shlédnout leteckou bitvu, tentokrát z Druhé světové války, v podání modelářů z Rakovníka.Jaká byla atmosféra můžete poznat i z fotek,které jsou v příloze.

          7.3. 2020  Karel Jeřábek.

 

Read more...