MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0950622
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
690
515
1205
10812
950622

Kdo je připojen

Právě přítomno: 36 hostů a žádný člen

   V sobotu 12. a v neděli 13. května uspořádal Klub raketových modelářú z Krupky  1.kolo Mistrovství republiky raketových modelářů. Soutěž se uskutečnila za pěkného počasí na Srbickém pahorku, poblíž rybníka Kateřina.

           Z našeho klubu se této akce zúčastnili dva naši kluboví odchovanci a členové klubu Petr Dubina a Jan Čerepjuk. Létají pouze jednu kategorii a to  RC raketolány, které se létaly až v neděli. Zajel jsem se na ně podívat a létali výborně, přestože nemají žádný trenink Ve všech třech kolech, které se létají obsazovali přední místa a dostali se do finále, ve kterém Petr zvítězil a Honza byl třetí. Na výsledky se můžete podívat v závěru fotek, které jsem udělal.

         Karel Jeřábek 18.5.2018

                          

Číst dál...

               Ve Svojku poblíž Lomnice nad Popelkou se konalo letošní první setkání raketových modelářů s velkými modely. Akce se zůčastnilo 22 startujících, 7 bylo ze Slovenska. Počasí jim přálo a tak mohli předvádět své umění, Z našeho klubu se nezúčastnil nikdo, ale pro informaci alespoň hromadnou fotku při zahájení a video ze startu modelu Harpoon Petra Pavlíka. Je možné, že přibydou ještě fotky další, až se vše vykoresponduje.

8.5.2018  Karel Jeřábek

                           

 

 

            Video startu Harpoona - perfektně zpracované

                              https://youtu.be/rY_-qd6U6NE