MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0970108
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
591
906
591
10478
970108

Kdo je připojen

Právě přítomno: 68 hostů a žádný člen

            V pátek 17. 8.probíhaly vyřazovací boje, ze kterých se postupovalo do semifinálových kol, které se létaly v sobotu dopoledne. Následující obrázky jsou z finálových bojů odpoledne. Letěly se 3 finále. Nejdříve letěla kategorie TOPFIGHTER, jsou to modely z 2. světové války ale v menším provedení. Tady jsou finalisté:

                                 

Číst dál...

         V úterý večer bylo slavnostní zahájení Mistrovství , ze kterého jsou první 3 snímky, ostatní jsou ze středy a ze čtvrtka. Začalo se létat s modely z 2. světové války a pozdě odpoledne dvouplošníky z 1. svět. války. Toto kolo se dolétávalo ve čtvrtek a odlétala se dvě kola 2. svět války. Dvouplošníky startují ze země, jak můžete vidět na některých snímcích. Modely letadel z 2. svět. války jsou mnohem rychlejší a tak i souboje jsou náročnější. Pro diváky, možná zajímavější. Tak opět několik snímků z obou dnů.

      16.8. 2018  Karel Jeřábek

                           

Číst dál...

               Mistrovství světa  leteckých modelářů kategorie combat bylo dnes zahájeno registrací závodníků, přejímkou modelů a treninkem. Bylo převzato do soutěže asi 500 modelů a tak se máme na co těšit. Stačí si zajet do Modelparku v Suché. V příloze je pár obrázků z přejímky modelů.

       14.8.2018  Karel Jeřábek

                         

Číst dál...