MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0898045
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
145
508
145
12173
898045

Kdo je připojen

Právě přítomno: 15 hostů a žádný člen

           Každoročně je pořádána tato výstava místními modeláři a tak jejich plakát postačí. Jsou na něm všechny potřebné údaje. Fotky jsou z loňského roku.

                                    

Číst dál...

                                                                                                                   Výstava kutilů.

              Ve druhém čísle RCrevue je reklama na výstavu Maker Faire Prague. Co to vůbec je za výstavu? Bude to první ročník a uskuteční se v Průmyslovém paláci na výstavišti v Praze - Holešovicích. Maker Fair je celosvětový festival "makerů" což jsou volnočasoví či profesionální tvůrci a kreativní lidé, kteří často za využití moderních technologií cosi tvoří. Oblast jejich zájmů je opravdu široká, patří mezi ně modeláři, robotici, elektronici a spoustu dalších tvůrců z technických i netechnických oborů.

         A právě na této výstavě budou moci i modeláři předvést svoji tvorbu. Na přiloženém plakátu je i odkaz - prague.makerfaire.com. Když si jej otevřete, zjistíte, že termíny na plakátu neplatí. Proto můžete svoji přihlášku poslat až do 31.března a výstava se uskuteční 23.- 24. června 2018

         Co by tam mohlo být? Je to uvedeno na plakátu. Zamyslete se, zda Váš model stojí za to dát jej na výstavu, nebo máte nějaký jiný zajímavý exponát?

            Karel Jeřábek 7.2.2018

                                              

                                           

                                                                                    Muzeum autíček.

           Je zimní období a tak celá řada klubů a muzeí pořádají akce, aby si modeláři z celého okolí přišli na své. Jedním z muzeí je i  MUZEUM AUTÍČEK. v Přísece u Jihlavy. I když je to od nás trošku dál, je možné, že si vezmou tento tip na výlet návštěvníci našeho webu, kteří jej sledují v celé republice. V příloze je leták se všemi informacemi, které lze získat ještě na- www.muzeumauticek.cz

           Karel Jeřábek 4.1.2017