MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0932659
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
885
840
4477
14319
932659

Kdo je připojen

Právě přítomno: 41 hostů a žádný člen

                                                              Velké rakety v Koprníku.

           Třetí akcí příznivců velkých modelů raket bylo setkání na letišti v Koprníku. Tato akce je nejvíce navštěvovaná, už proto. že má nejdelší tradici a nejlepší polohu místa konání, co se týká dopravy. Pořadatelé z klubu raketových modelářů z Prahy 7 se zhostili akce na výbornou, vše fungovalo jak má. Po ránu už svítilo sluníčko, ale vše kazil dost silný studený vítr, který stále sílil a nakonec někteří účastníci nestartovali s největšími modely.

       Já jsem se tam vypravil, přestože u nás v Modelparku létaly jety. Měl jsem připravené tři modely, ale startoval jsem jen se dvěma. Třetí model - největší, jsem jen vystavil, protože z výšky 300 metrů bych pro něj běžel, nebo šel. alespoň kilometr a to se mi přes zorané pole nechtělo, jako řadě dalších.

       Setkání není jen o startech raket, ale i o přátelské setkání starších i mladých raketýrů a předávání zkušeností jeden druhému. To tam bylo ve velkém !!

        Nafotil jsem co se dalo stihnout a tak část dávám k prohlédnutí.                                                                      Karel Jeřábek