MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0950160
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
228
515
743
10350
950160

Kdo je připojen

Právě přítomno: 34 hostů a žádný člen

                                                   Ukončení raketové sezóny.

 

   Jak jsem psal v pozvánce na raketovou show, tak také bylo. V sobotu 5. listopadu se sjeli do Krupky raketoví modeláři z celé republiky a i ze Slovenska, aby se zůčastnili nejen této show, ale i sportovní vyhodnocení celé sezóny. Počasí moc nepřálo, bylo zataženo, mraky nízko a stále hrozilo, že bude pršet, což se v závěru akce téměř stalo. Mlžení nebránilo tomu, aby téměř 40 účastníků vypouštělo své výtvory do vzduchu pomocí raketových motorů. Téměř polovina účastníků byly děti z kroužků, pro které to byla ještě větší zábava. Co bylo k vidění jsem se snažil nafotit, ale tu atmosféru při startech - to se musí vidět.

      Starty hodnotila komise a vyhodnocení se dělalo v klubovně klubu raketových modelářů po ukončení akce. V podvečer se tam všichni sešli a předsedkyně klubu panií Pavková vyhlásila Mistry republiky v jednotlivých kategoriích a vítězné modely ze show.

      Já jsem se zůčastnil jen s Raketkou pro radost hned jako první startující, abych si mohl nafotit vše bez problémů. Večerní posezení a pokecání u piva bylo báječné. Organizátoři zasluhují velkou pochvalu.                    Karel Jeřábek

       Nyní ty obrázky: