MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0950176
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
244
515
759
10366
950176

Kdo je připojen

Právě přítomno: 41 hostů a žádný člen

 

                          Soutěž elektrovětroňů F5J

    Nedělní soutěžní den začal ubrečeným počasím, protože v noci pršelo a déšť ustával kolem osmé hodiny, když se první odvážlivci začali připravovat na soutěž. Bylo chladno, ale celkem bezvětří a tak se dalo létat. Pořadatelé připravovali vše potřebné k soutěži v čele s Petrem Šulcem, který byl zodpovědným organizátorem soutěže. Časoměřiči se oproti sobotě trochu pozměnili, ale byli v dostatečném počtu pro klidný průběh soutěže. Jediný malý problém byl se zajištěním oběda, protože na neděli nebyl stánek s občerstvením. Situaci vyřešil Pavel Štern, když zajel nakoupit ještě před soutěží obědy do Globusu.

 Na soutěž se přihlásilo 17 soutěžících, kteří se po úvodním zahájení a brífinku pustili do létání. Začalo se létat ještě za chladného počasí, které se brzy změnilo ve slunečné a bez větru. Letělo se na 8 kol a předpoklad byl, že v 16 hodin bude odlétáno. Soutěž probíhala organizovaně a plynule až do 14 hodiny, kdy nás překvapil déšť a na půl hodinky jsme si odpočali od pálícího sluníčka .

    Díky práci časoměřičů měli soutěžící klid a pohodu při pilotáži modelů a mohli si tak užít soutěže, což většina kvitovala. Na závěr bylo vyhlášení výsledků soutěže a předání diplomů, medailí a věcných cen.

     Fotky v příloze jsou od Čendy Šlapáka a moje.

     

     

     

     

     

     

     

      

       

       

       

       

       

       

        

        

         

        

      

      

       

      

      

      

      

      

       

        

        

        Výsledky

                      

                                                                                              Karel Jeřábek