MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0950177
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
245
515
760
10367
950177

Kdo je připojen

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen

                               Soutěž RCEV - sobota

 

      Sobotní soutěž elektrovětroňů byla ke spokojenosti všech soutěžících. Ranní déšť a docela chladné dopoledne s deštíkem nemohlo pokazit dobrou náladu všech soutěžících i když odpolední sluníčko pálilo až příliš. Rozdíly v teplotách byly velké a tak stoupáky i klesáky byly běžným jevem.

     Soutěž pořadatelsky zajišťoval Ruda Rada s řídícím soutěže Pavlem Nesserem a skupinou časoměřičů, což byla výhoda pro soutěžící, že se mohli věnovat létání bez samoměření. Fungoval i bufet pana Slivoně od ranních hodin do odpoledne.

     Do soutěžě se přihlásilo 19 soutěžících, kteří byli rozděleni do 5 skupin a odlétali 6 plánovaných kol bez finále. Po každém kole si mohli soutěžící zkontrolovat průběh soutěže a s pořadím od počátku. O přestávce jsme si udělali i skupinovou fotku, která je v příloze.

      V průběhu soutěže měl vystavené modely pro soutěž RCEV a F5J výrobce pan Vybíral a tak si je mohli soutěžící prohlédnout a po soutěži i vyzkoušet v letu.

      Na závěr byly vyhlášeny výsledky, předány diplomy, medaile i hodnotné ceny od sponzorů, včetně poukazu na slevu při koupi modelu od pana Vybírala v ceně 3000 Kč.

    

     

     

     

      

      

      

       

      

       

      

       

       

       

            

            

            

            

            

             

             

              

              

             

             

               

              

       

         vítězové 

       

       

         Výsledky

        

              Fotky Karel Jeřábek a Čenda Šlapák