MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0953882
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
293
490
4465
14072
953882

Kdo je připojen

Právě přítomno: 32 hostů a žádný člen

                                                Spálili jsme čarodějnici.

         Skutečně jsme spálili čarodějnici-viz   https://youtu.be/BllPRz49U30?t=6 Pavel Nisser ji připravil pro tuto příležitost. Sobotní počasí nám tak zas moc nepřálo, protože bylo dosti chladno, chvílemi  to vypadalo na déšť, ale i prosvítalo sluníčko. Možná to ovlivnilo i účast jak členů klubu, tak i příležitostných diváků a rodinných příslušníků.

         I přesto se nás po 14 hodině sešlo čtrnáct členů a mohli jsme si všichni v klidu zalétat s nejrůznějšími modely. Roman Exner si přinesl nový model Embraier Tucano pro zalétání, tak bylo co okukovat a radit. Jarda Štěrba s malým Ríšou proháněli RC auta, ostatní si mohli v hangáru prohlédnout model Wilga 35 Pavla Šterna. 

          Došlo samozřejmně i na čarodějnici Petra Šulce, která si opět provětrala faldy pod řízením již zkušeného pilota tohoto stroje Rudy Rady. Model mu při startu hodil majitel.

          Čas rychle uběhl a došlo na to hlavní. V 17 hodin Pavel Nisser podpálil hranici s upevněnou čarodějnicí, dostala co potřebovala. Za chvilku bylo po ni a bylo možné dokončit odpoledne opékáním buřtů a posilnit i sebe po příjemném létání. 

         Tato akce była jedna z těch, které organizujeme pro členy klubu, tedy pro sebe. Škoda, že si ostatní neudělali výlet do Modelparku, aby si v klidu poklábosili s ostaními členy klubu, až tak špatně zase nebylo. Doufám, že se nás na stavění stanu v sobotu sejde více.

       Karel Jeřábek 30.4.2017 i ... Ještě pár obrázků z akce: