MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0953857
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
268
490
4440
14047
953857

Kdo je připojen

Právě přítomno: 11 hostů a žádný člen

                  Rady a návody pro modeláře.

      Jak si asi všimli čtenáři RC revue, bylo uveřejněno oznámení o mém zpracování knihy Rady a návody pro modeláře. O co jde?

     Říká se, že dobrá rada nad zlato. V našich modelářských časopisech se objevují často, ale když potřebujeme tuto radu najít v balíku uskladněných časopisů, je to problém.

      Tuto službu jsem právě udělal za Vás. Z časopisů Modelář, RC revue a RC modely jsem vybral všechny příspěvky za posledních 50 let, kterých bylo přes 1600,  vybral jsem z nich 700 takových, které mají v dnešní době co modelářům říci, ty jsem textově upravil (vybral jádro věci), naskenoval všechny doprovodné obrázky a upravil.

      Celé toto dílo je v elektronické podobě psané ve Wordu na formát velikosti A4 a celých 88 stran je na CD. Jako knihu to vydavatelství nepřijmou, protože bych musel mít souhlas všech autorů příspěvků, kterých je asi 500 a to je nedosažitelné. Proto volím tuto cestu, jak dílo dostat k modelářům.

     Cena je 150,-Kč+poštovné dobírkou, objednáte-li je pro více kamarádů, vyjde to levněji.

     Objednat je možné na moji emailové adrese : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                                                                       Karel Jeřábek

         

 

 

          Vzor 4. stránky