MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0932628
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
854
840
4446
14288
932628

Kdo je připojen

Právě přítomno: 15 hostů a žádný člen

                                                                          Novoroční létání 2018

          Tak jako každý rok, tak i letos je první akcí v roce Novoroční létání. Počasí nám přálo jen tak napůl, bylo polojasno a teploty se vyšplhaly až na +12 stupňů, což  bylo prima, ale dost silný vítr odrazoval některé piloty od startů modelů.

            Já jsem bohužel přijel později asi ve 13, 45 hod, protože jsem měl typicky modelářsky vybitou baterku a nešlo mi nastartovat auto ! Přesto jsem stihl udělat několik fotek před ohlášeným focením na společnou fotku. Parkoviště bylo plné a na společné fotce je nakonec 22 členů. Někteří už měli za sebou létání, ostatní v hloučcích diskutovali o samozřejmě nejdůležitějších událostech a věcech. Po společném focení pokračovaly debaty venku, s přihlížením na letošní skromné létání. Snad nejvíce zaujal Mašek s hydroplánem, o kterém se zmíním příště. Kdo létal s modely vidíte na fotkách.

         Později se část účastníků přesunula do klubovny, kde si při občerstvení na zahřátí, mohli prodiskutovat další záležitosti. Nejdéle vydržela skupina větroňářů, kteří při odchodu mohli sledovat i západ slunce v Modelparku.

           V každém případě to bylo příjemné polétání a sraz členů klubu na letišti. Jen více takových setkání v tomto roce 2018.

    Karel Jeřábek 2.1.2018