MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ 71 - XX

Přihlašovací formulář

Návštěvnost

0822977
dnes
Včera
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
40
830
4513
17149
822977

Kdo je připojen

Právě přítomno: 9 hostů a žádný člen

                                                                                   Změny v Modelparku.

       Kdo v poslední době navštívil Modelpark, mohl zaznamenat, že se něco buduje vedle naší klubovny. Co to asi bude? Nic světoborného, ani převratného. Jen se bude stěhovat kotel na topení mimo naší klubovnu.

           Kdo jen trochu navštěvoval klubovnu ví, jak se tam musí často uklízet pro množství prachu, který vychází z kotle při přikládání. Navíc správce není ten, který by to uklízel, naopak!!

              Proto se Pavel Štern rozhodl, že se kotel dá mimo klubovnu, ale musí se pro něj udělat nový kutlochSmile. Jak vidíte na prvních obrázcích, pustil se do toho sám, kopáním základů a nakonec těsně před odjezdem na dovolenou zalil vše betonem. To už mu pomáhali kluci z Teplic, kteří si přišli zalétat. Aby zajel s mixem až na místo, musely se odbourat základy 2 laviček, které se budou muset opět vystavět do původního stavu. Práce tam bude dost a je možné, že budeme zvát brigádníky.

         Přestěhování kotle se musí ukončit do podzimu. Bude přitom samozřejmně upravena i klubovna a to bude rovněž práce pro ostatní. Zamyslete se kdo pomůže !!!! 

                                                                                                                         Karel Jeřábek

            Obrázky z postupu prací: